Reformierakonnaga liitus Põlva maavanem Urmas Klaas

Uudis
|
30.05.2006

Urmas Klaas astus Reformierakonda, esitades sellekohase avalduse erakonna Põlva maakonnaorganisatsioonile.
„Minu soov on tugevamalt kaasa rääkida ning mõjutada poliitikat, mis annaks suurema hoo ka Tallinnast kaugemate piirkondade arengusse,“ ütles Urmas Klaas ning lisas, et peab eelkõige silmas just oma kodumaakonda Põlvamaad ning kogu Kagu- ja Lõuna-Eestit.

„Jagan Reformierakonna vaateid, need on suunatud rahva heaolu kasvule. Kui läheb hästi rahval, läheb hästi ka meie riigil,“ põhjendas Urmas Klaas oma erakonnavalikut. Urmas Klaas peab oluliseks inimeste initsiatiivi toetamist. „Riik peab rahva ettevõtlikku vaimu igas eluvaldkonnas soosima ja tunnustama, lükkama tublide inimeste teelt kõik bürokraatlikud takistused,“ sõnas Klaas. „Loodan, et end tegusana tõestanud Reformierakonna liikmena on mul senisest enam võimalik Eesti poliitikas mõjusamalt kõlama panna ka Lõuna-Eesti hääl.“ Urmas Klaasi sõnul on tema jaoks oluline ka see, et Reformierakonnaga liitudes jätkab ta perekondlikku traditsiooni.

Reformierakonna põhikirja järgi on uute liikmete erakonda vastu võtmine kohalike organisatsioonide pädevuses. Et Urmas Klaasi kodu on Räpinas, sai temast Reformierakonna Räpina piirkonna juhatuse eilse otsuse järel ka Räpina piirkonna liige.

Lisainfo
Urmas Klaas
+3725135145


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt