Rahumägi: Sisejulgeolekusse panustamine on õige tee

Uudis
|
31.05.2006

Sisejulgeoleku nõukoja esimees ja Riigikogu liige Jaanus Rahumägi tervitab riigi eelarvestrateegiat, kus öeldakse, et 2007. aastal saab Eesti eelkõige turvalisuse suurendamisse ja julgeoleku tagamisse panustava eelarve.

Rahumägi sõnul on sisejulgeoleku tagamiseks vajalikud tegevused läbianalüüsitud ja järjekorda pandud. See kava ootab elluviimist ja eelarveprioriteetidega kooskõlla viimist. Samaaegselt investeeringutega tuleb suurenda sisejulgeolekut tagavate ametkondade efektiivust ja leida väikeriigile jõukohased lahendused. “Tegu on viieteistkümne aasta jooksul esimese valitsusega, mis on ka tegudes võtmas prioriteediks Eesti inimeste turvalisust. See väljendub mitte üksnes politseinike palkades või päästeametnike voolikutes, vaid inimeste usalduse kasvus oma riigi vastu. Turvalises riigis sünnib rohkem lapsi ja nad kasvavad väärikateks kodanikeks. Eesti rahvas on turvalisema elu juba ammu ära teeninud,” rääkis Jaanus Rahumägi.Täiendav info: 
Jaanus Rahumägi
51 77 779Teate koostas ja edastas:
Peep Lillemägi
Reformierakonna fraktsiooni pressinõunik Riigikogus
51 31 265


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt