Reformierakonnaga liitus mõne päevaga ligi 100 tudengit

Uudis
|
08.09.2011

Eelmisel nädalal alanud Reformierakonna iga-aastase tudengite liitumiskampaania “Jah, Sinus on oravat!” käigus on erakonnaga liitunud 89 üliõpilast.

“Reformierakond on olnud alati avatud uutele ideedele ja inimestele. Lisaks sellele, et suur hulk Eesti inimesi meie väärtuseid hindavad ja usaldavad, on paljudel huvi kaasa lüüa nende loomisel ja elluviimisel. Mul on hea meel, et üha enam leidub inimesi, kes on valmis Eesti tuleviku nimel midagi ise ära tegema. Reformierakonnaga liitumine on selleks väga õige samm,” ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

“Olen kindel, et nende 89 üliõpilase seas on mitmed Eesti tuleviku tegijad. Reformierakonda ei kuulu vaid poliitikud. See on erakond, mis ühendab väga paljusid edumeelseid Eesti inimesi erinevatelt elualadelt,” rääkis Kukk.

Reformierakonnaga on viimase pooleteise aasta jooksul liitunud 3000 inimest, erakonda kuulub üle 10 000 liikme.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt