Reformierakonnaga liitus Mainori Kõrgkooli rektor Mati Lukas

Uudis
|
12.08.2009

Reformierakonnaga otsustas liituda kauaegne koolijuht ja praegune Mainori Kõrgkooli rektor Mati Lukas. Lukas kandideerib Reformierakonna nimekirjas sel sügisel toimuvatel kohalike volikogude valimistel Mustamäel.

Lukas põhjendas Reformierakonnaga liitumist selgete maailmavaateliste eelistustega, mis sobivad kõige paremini kokku Reformierakonna tõekspidamiste ja ideaalidega. „Eesti poliitkas ei ole minu jaoks Reformierakonnale tõsiseltvõetavat alternatiivi. Seetõttu soovin end tõestada just Reformierakonna ridades,” ütles Lukas.

Lukase sõnul vajab Tallinn võimuvahetust ja värskust linnajuhtimisse. „Linn anub uue hingamise järele, seda igas valdkonnas,” ütles Lukas.

„Olen olnud hariduses ja erineva tasandi koole juhtinud enam kui 30 aastat. Aja jooksul on teadmisi ja kogemusi kogunenud vast rohkem, kui ühe kooli juhtimiseks vajalik. Loodetavalt saan kaasa aidata nii Talllinna kui riigi hariduselu paremale korraldamisele. See on minu jaoks huvitav väljakutse ja võimalus palju juurde õppida,” selgitas Lukas oma kandideerimist sügisestel kohalikel valimistel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt