Reformierakonnaga liitus 10 000. liige

Uudis
|
11.06.2011

Reformierakonnaga liitus Nõmme koduomanik Ene Košljak, kes on ühtlasi Reformierakonna 10 000. liige.

“Olen alati Reformierakonda valinud ja reformierakondlased on mulle sümpaatsed oma arukate otsuste ja järjekindluse poolest. Minu jaoks on oluline, et Eesti on kriisist välja tulnud tugevana, saavutanud euro, majandus on taas kasvamas ja töökohti tuleb juurde,” ütles Košljak, kelle sõnul andis Reformierakonnaga liitumiseks aga viimase tõuke kiiduväärt võitlus koduomanike maamaksu kaotamise nimel.

“Nõmmekana lõi ebaõiglane ja paljudele üle jõu käiv kahe ja poole kordne maamaksu tõstmine valusalt rahakoti pihta. Olen juba mitu aastat pingsalt jälginud selleteemalisi debatte ja nõustun, et põhjendamatult kõrge maamaks on siiani suureks probleemiks ja ma ei pea juba soetatud vara eest linnale makstavat n-ö igavest järelmaksu põhjendatuks,” selgitas Ene Košljak liitumise tagamaid.

Reformierakonnaga on viimase aasta jooksul liitunud rekordarv inimesi, nende hulgas tippsõudja, kahekordne olümpiamängude hõbe ja maailmameister Jüri Jaanson, konkurentsiõiguse tippasjatundja Kaja Kallas, IT-ettevõtja Andrei Korobeinik, Euroopa Inimõiguste Kohtu endine kohtunik, õigusteadlane Rait Maruste, Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Elva lastekodu direktor Kai Räisa, motokrossisõitja Juss Laansoo, tantsutreener Martin Parmas ning Jõhvi, Puhja, Viiratsi, Juuru vallavanemad ja paljud teised tublid Eesti inimesed.

“Reformierakond on olnud alati avatud uutele ideedele ja inimestele. Lisaks sellele, et suur hulk Eesti inimesi meie väärtuseid hindavad ja usaldavad, on paljudel huvi kaasa lüüa nende loomisel ja ellu viimisel – Eesti elu paremaks muutmisel,” tervitas 10 000. liikme erakonda astumist Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda nii otse erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond. Reformierakonda kuulub 10 000 liiget ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme. Reformierakonna juures tegutsevad ka erinevad hobiklubid, muuhulgas ettevõtlike naiste ühendus NaiRe ja vanuses 55+ tegusate inimeste klubi.

Lisainfo:
Martin Kukk
Reformierakonna peasekretär
5624 2850
martinatreform [dot] ee

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt