Reformierakonna Viimsi vallavanema kandidaat on Illar Lemetti

Uudis
|
03.09.2021

Eile toimunud Reformierakonna Viimsi piirkonna koosolekul kinnitati kohalike valimiste programm ning kandidaatide nimekiri, vallavanema kandidaadiks on Illar Lemetti. 

Reformierakonna Viimsi piirkonna juht Riina Aasma sõnab, et kandidaatide nimekirjas on mitmeid hinnatud hariduseksperte, omavalitsuse ja riigi toimimise asjatundjaid, aga ka spordi-, kultuuri- ja sotsiaalvaldkonna inimesi. “Kandidaatide seas on aastate jooksul Viimsi valla arengusse panustanud inimesi, aga ka neid, kes on meie meeskonnaga liitunud alles hiljuti. Viimsi vald peab olema targalt juhitud innovaatiline omavalitsus, see märksõna iseloomustab kõiki meie tegevusvaldkondi.”

“Meie meeskond on panustanud aastaid sellesse, et Viimsi oleks laste kasvatamist, haridust, sporti ja kultuuri soosiv, turvalise ning hea elukeskkonnaga omavalitsus. Meil on uus ja väga populaarne raamatukogu ning Karulaugu spordikeskus, terve rida uusi ja korrastatud mänguväljakuid, lähitulevikus avatakse Püünsi staadion. Peatselt on valmimas ka kauaoodatud kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artium. Üheks olulisemaks täidetud lubaduseks on võrdse kohatasu kehtestamine kõigis lasteaedades,” ütles Aasma.

Praegune vallavanem ja kohalike valimiste esinumber Illar Lemetti lubab, et uue valimisprogrammiga soovivad nad hoida loodust ja inimesi. “Seisame ka edaspidi selle eest, et meie vallas oleks väga hea elukeskkond, parimad tingimused laste ja noorte arenguks, kõik võimalused väärikaks vananemiseks, ausse tõstetud haridus, kultuur ja sport ning ühtne kogukond.”

“Meil on kõige ambitsioonikam keskkonnahoiu programm, muuhulgas alustame kogukonnametsade idee elluviimist. Viimsi on roheline omavalitsus ja nii peab see ka jääma. Kavatseme koostada Viimsi valla uue üldplaneeringu, rakendada õpetajatele Eesti parima palga-, motivatsiooni- ja tugipaketi, läbi loomemajanduse valdkonna ettevõtlusinkubaatori ja StartupViimsi platvormi toetada ettevõtlusega alustamist, täiendada sporditaristut ning kergliiklusteede ja spordiradade võrgustikku,” ütles Lemetti.

Reformierakonna nimekirjas kandideerivad Siim Kallas, Riina Aasma, Illar Lemetti, Siiri Visnapuu, Aivar Sõerd, Leelo Tiisvelt, Alar Mik, Kristiina Kägu, Marko Mihkelson, Riina Quak, Märt Vooglaid, Martin Reim, Ilona Säälik, Tanel Einaste, Aina Saarma, Jaak Salumets, Marju Mik, Ivo Saarma, Pavel Solovjov, Peeter Vään, Aarne Saluveer, Priit Rebane, Marek Kose, Jaanus Koni ja Enn Sau.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt