Räpina piirkonna esimees Peeter Sibul: Räpina vallavanema kandidaat on Janno Ritsberg

Uudis
|
02.09.2021

Reformierakonna Räpina piirkonna juhatus kinnitas eelseisvate kohalike omavalitsuste valimiste kandidaatide nimekirja. Nimekirja esinumbriks ning ühtlasi vallavanema kandidaadiks on Janno Ritsberg. 

Janno Ritsberg on pärit Räpina vallast. Haridustee lasteaiast kuni kõrgkoolini möödus Räpinas, Ta on töötanud Eesti kapitalil põhinevas rahvusvahelises reisijateveo ettevõttes Lux Express juhatuse liikme ning tegevjuhina. Ettevõtte juhina aitas üles ehitada tütarettevõtted Lätis, Leedus ning Poolas. Vallavanema kandidaadi Janno Ritsbergi sõnul on tähtis, et  Räpina valla elanikel oleksid võrdsed võimalused eneseteostamiseks ja vabaaja sisustamiseks, sõltumata nende vanusest või elukohast. Samuti lisas ta, et Räpina Ühisgümnaasiumis pakutav haridus on konkurentsivõimeline mitte ainult Eestis, vaid võrreldes kogu maailmaga. Lisaks seisab ta selle eest, et oleks loodud tingimused, mis pakutava haridustaseme ka pikaajaliselt tagaks. Tervishoiuteenuste kättesaadavuse tagamiseks tuleb käivitada arstide ja õdede stipendiumite programm. Oma töös lubab ta seista kõige selle eest, et Räpina valla elanikena saaksime kodukoha üle tunda uhkust ning olemasolevat elukeskkonda väärtustada. 

Pikemalt loe Reformierakonna Räpina piirkonna kohalike omavalitsuste valimisteks ettevalmistatud programmist https://www.reform.ee/kov-valimised-2021/piirkond/polvamaa/rapina-vald/rapina-valimisprogramm/


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt