Reformierakonna Tallinna piirkonnal uus esimees ja juhatus

Uudis
|
27.09.2006

Eile õhtul toimunud Eesti Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogul valiti uus esimees ja juhatuse koosseis.

Piirkonna juhatuse esimeheks valiti Üllar Lanno, kes on varem olnud Merimetsa Tervisekeskuse juhataja ja hetkel töötab Eesti Kohtuarstliku Ekspertiisibüroo direktorina.

Juhatuse liikmeteks valiti Maret Maripuu, Tatjana Muravjova, Keit Pentus, Hanno Pevkur, Taavi Rõivas, Ülle Rajasalu, Igor Kravtšenko ja Remo Holsmer.

Oma tänukõnes kiitis Reformierakonna värske Tallinna piirkonna esimees Üllar Lanno oma eelkäijaid: „Võttes juhatuse juhtimise üle Andrus Umbojalt, tean, et ta on oma tööd teinud pühendumuse ja järjekindlusega. Tema ja ka kõigi varasemate juhtide tegevus Tallinnas on väärtuslik, sest selle pinnalt avaneb meil võimalus liikuda uute saavutuste poole.”

Lanno rääkis oma kõnes ka eesmärkidest: „Kevadel toimuvatel Riigikogu valimistel peab Tallinna piirkond Riigikogus esindatud olema maksimaalse hulga häältega.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt