Reformierakondlased kiitsid presidenti

Uudis
|
30.09.2006

Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsiooni juhatus jäi presidendivalimiste tulemusega igati rahule, kuid tunnustas ka praegust presidenti Arnold Rüütlit.

  Erakonna makonnaorganisatsiooni arendusjuhi Janis Kuke edastusel jäid juhatuse liikmed presidendi valimiste tulemusega rahule. Toomas Hendrik Ilves on reformierakondlaste veendumusel Eestile õige president, kes suudab meie riiki tutvustada ka välisriikides. samuti on väga suured tema kogemused välispoliitikas ja tutvused europarlamendis, mis aitavad meie majandusel kindlasti sama kiiresti edasi areneda.
  Samas tunnustati ka praegust presidenti Arnold Rüütlit. “Rahvas võiks tänada Arnold Rüütlit tehtud töö eest, sest tal on väga suured teened Eesti riigi ees,” sõnas Reformierakonna maakonnaorganisatsiooni esimees Meelis Mälberg. Üksteise “poriga loopimine” ei vii tema hinnangul kuhugi.

Riigikokku kolm kohta
Kevadel toimuvate Riigikogu valimisteni on vähem kui pool aastat ja valimistel võitmiseks on juhatuse liikmete tõdemusel viimane aeg hakata tööd tegema. Põlvamaal on palju tegusaid Reformierakonda kuuluvaid inimesi, kes sooviksid Riigikokku pääseda. “Meie ülesanne on aidata kandidaatidel valimistel võimalikult hea tuemus saada, et valimised võita. Eesmärgiks on meie valimisringkonnast saada kolm kohta parlamenti. Kagu-Eesti olgu tugevalt Riigikogus esindatud!” märkis Kukk.
  Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsioonis on 13 piirkonda 248 liikmega.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt