Reformierakond: me võidame ka Riigikogu valimised

Uudis
|
27.09.2006

Reformierakond tegi tänasel juhatuse koosolekul kokkuvõtteid presidendivalimistest, tänas kampaaniajuhte, Toomas Hendrik Ilvese poolt hääletanud valijamehi ja kõiki toetajaid üle Eestimaa. Juhatus saatis erakonna nimel ka ametliku õnnitluse vastvalitud presidendile.

“Meil on hea meel, et presidendiks sai Toomas Hendrik Ilves. Uut presidenti toetab rahva enamus. Tegemist on hea signaaliga Eestist kogu maailmale Toomas Hendrik Ilves esindab tulevikku, läänemeelsust, isikuvabadusi. Hääletajaid ühendas usk Eesti tulevikku. Oleme veendunud, et ka kevadistel Riigikogu valimistel võidab usk Eesti tulevikku,” ütles Reformierakonna esimees peaminister Andrus Ansip kinnitades, et Reformierakond läheb võitma ka Riigikogu valimisi.

Alanud poliitikahooajal soovib Reformierakond kiiret edasiminekut eesti keele põhiseadusliku kaitse ning ja sõjahaudade ja monumentide eelnõudega, mis tuleks vastu võtta veel enne kevadisi valimisi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt