Reformierakonna Tallinna Kesklinna piirkonda hakkab juhtima Sander Andla

Uudis
|
22.11.2022

Esmaspäeval toimunud Reformierakonna Kesklinna piirkonna üldkoosolekul valiti piirkonna uueks esimeheks Tallinna linnavolikogu liige Sander Andla.

„Tööpõld saab kindlasti olema lai. Peamise väljakutsena näen erakonna edukat esinemist märtsis toimuvatel parlamendivalimistel. Sama oluline on tegeleda piirkonnaorganisatsiooni järjepideva arendamise ja liikmeskonna kasvatamisega,“ ütles Sander Andla. 

Ta lisas, et loomulikult tuleb nii linnavolikogus kui linnaosakogus jätkata seismist nende teemade eest, millele Reformierakond eelmistel kohalikel valimistel Kesklinna inimestelt tugeva toe sai. „Toon siinkohal välja lasteaia kohatasu kaotamise, eestikeelsele õppele ülemineku ja kvaliteetse linnaruumi,“ lausus Andla. 

Sander Andla on Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees ning teda on kolmel korral valitud Reformierakonna Kesklinna piirkonna juhatusse. 

Reformierakonna Tallinna Kesklinna piirkonda kuulub 625 liiget. Sander Andla võtab selle juhtimise üle Keit Pentus-Rosimannuselt, kelle valitsus esitas Euroopa Kontrollikoja liikme kandidaadiks. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt