Meie kampaaniariided toetavad ringmajandust!

Uudis
|
22.11.2022

Esimesed poliitilise sõnumiga riided ilmusid erakondade kampaaniatesse 1940ndatel – Thomas E. Dewey kandideeris USA presidendiks särgiga “Dew it with Dewey”. Tänapäeval võib poliitiliste sõnumitega riideid, nagu ka muid kampaaniameeneid, pidada miljardite dollarite väärtuseks ja iga-aastaseks äriks. 

Ühekordsetel ja ühe valimistsükli loosungitega kampaaniameenetel on planeedile tohutu jalajälg. Reformierakond võtab varasematel kampaaniaperioodidel maha jäetud jalajälje eest vastutuse ning otsustas, et alates 2023. aasta Riigikogu valimiskampaaniast alates kannavad meie inimesed ainult jätkusuutlikult valmistatud ja kauakestvaid kampaaniariideid.

Keskkond 1200x1200Võtsime ühendust Eesti tuntuima ringmajandusel põhineva riidebrändiga Reet Aus ning andsime teada oma huvist jätkusuutlike ning eetiliselt valmistatud kampaaniariiete vastu. Nõnda sündiski koostööprojekt, kus Reet Aus disainis meile keskkonnasõbralikud ja bränditud vabaajariided. Meie koostöö eesmärgiks on väärtustada ringmajandust ja kohalikku keskkonnasõbralikku ettevõtlust.

Meie pusad on toodetud kangajääkidest ja õmmeldud Poolas. Antud erikollektsioon põhineb 100% ringmajandusel, kuna tootmisprotsessi käigus pole kasutusele võetud ühtegi uut materjali, isegi hinnasildid on valmistatud taaskasutatud paberist. Lisaks pole pusale Reformierakonna logo lisamiseks kasutatud mitte trükki, vaid hoopis tikandit. Kõike mainitut arvesse võttes oleme säästnud võrreldes tavalise tootmisprotsessiga 75% vett ning 80% CO2 heidet.

Reformierakond on alati olnud oluliste muutuste eestvedaja Eestis. Tahame olla suunanäitajaks meie poliitmaastikul ning kutsume ka teisi erakondi üles kampaaniategevusi planeedisõbralikuks muutma ning eetiliselt otsustama – iga keskkonna heaks tehtud otsus on märgiline.

 

Leia pusad meie fännipoest ning telli ka endale.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt