Reformierakonna Rapla esinumbrid on Ilvi Pere, Ain Täpsi ja Mihkel Maltsar

Uudis
|
|
11.09.2013

Reformierakonna Rapla piirkond esitas oma nimekirja sügisesteks kohalike omavalitsuste valimisteks. Esinumbriks ja ühtlasi ka vallavanema kandidaadiks on Ilvi Pere ja volikogu esimehe kandidaadiks praegune Reformierakonna fraktsiooni esimees Ain Täpsi.

„Rapla vald on meie kodukoht – just siin tahame elada, õppida, töötada, kasvatada lapsi ja lapselapsi ning väärikalt vananeda. Just sellepärast investeerime Rapla valda järgmise 4 aasta jooksul 11 miljonit eurot, seisame kolme gümnaasiumi säilimise eest ning teeme kõik selleks, et Rapla Maakonnahaiglas teenuste maht ei väheneks ning Rapla saaks tervisekeskuse,“ sõnas vallavanem Ilvi Pere.

„Meie nimekirjas on Rapla vallas hinnatud inimesed – ettevõtjad, haridustöötajad, kultuuri- ja sporditegelased, külavanemad. Igaüks neist väärib kohta volikogus ja on valmis panustama parema Rapla valla nimel,“ lisas volikogu esimehe kandidaat Ain Täpsi.

Reformierakonna Rapla piirkonna nimekirjas kandideerib 31 inimest, nende hulgas korvpallikooli direktor Jaak Karp, ettevõtjad Helmet Palm ja Maris Rudnevs, Rapla Puuetega Inimeste Seltsi esimees Vladimir Korolkov ja paljud teised aktiivsed ning tublid inimesed.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt