Õnne Pillak: Reklaamidega lasteaedasid ei remondi

Uudis
|
Õnne Pillak
|
11.09.2013

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Õnne Pillak on arvamusel, et Tallinnas peab lasteaedade korrasolek olema kallitest reklaamidest olulisemal kohal.

„Mind teevad kurvaks lapsevanematelt saadud kirjad, kus nad kirjutavad, et milleks selline reklaamikampaania, kui mänguväljakute ehitamisega ei ole veel alustatudki,” ütles Pillak.

“Mulle on kirjutanud lapsevanemad, kes ütlevad, et lubatud mänguväljaku ehitamist ei ole senini alustatud, kuigi seda plaanitakse järgmisel nädalal avada. Samuti on lasteaedasid, kus mänguväljak on valmis, aga lapsi mängima sinna ei lasta, sest linnavalitsus ei ole seda veel ametlikult avanud,” rääkis ta.

„Kui töö on tegemata, siis ei ole õige ka seda reklaamida kallite plakatitega. Heas korras lasteaiad on juba ise reklaamiks, mis ei vaja propaganda hõngulisi telereklaame. Pigem saaks reklaamile kavandatud summade eest teha remonti mõnes lasteaias. Näiteks vajab Mõmmiku lasteaed lisaraha fassaadi kordategemiseks,“ kommenteeris Pillak linnapea õigustusi linna poolt tehtud mänguväljakute reklaamikampaaniale.

Pillaku sõnul jääb iga päevaga rohkem mulje, et projekti eesmärk ei olnud lasteaedade korrastamine, vaid see on osa linnapea valimiskampaaniast „Keskerakondliku linnavalitsuse poolt läbi viidud lasteaedade mänguväljakute projekt on muudetud linnapea ja tema meeskonna poolt piinlikuks valimistekomejandiks.”

Pillaku arvates on sellise valimisikampaania tegemine lastevanemate raha eest põhimõtteliselt väär. „Seda raha tuleb kasutada lasteaedades õpi-ja mängukeskkonna paremaks muutmiseks. Et lasteaiad oleksid korras, puhtad, turvalised, soojad ja seal oleksid kõik vajalikud mänguvahendid olemas,” ütles Pillak.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt