Reformierakonna peasekretär: Res Publica ei ole suutnud oma vigadest õppida

Uudis
|
19.04.2006

Reformierakonna peasekretär Kristen Michal ütles kommentaariks Res Publica eesteisuse avaldusele, et aasta tagasi jäi parempoolne valitsus suurel määral sündimata just seetõttu, et erinevalt meie praegustest koalitsioonipartneritest ei olnud just Res Publica nõus tulumaksu alandamise jätkumisega.

“Parts tuli läbirääkimiste laua taha ja teatas, et neile on muud asjad olulisemad kui tulumaksu alandamine. Kummaline, et Res Publica seda ei mäleta. Ainsad asjad, mis jäid Res Publica panuseks eelmises valitsuses, olid Indrek Raudse ebaõnnestunud haridusmuudatused ja Ken-Marti Vaheri vangistusplaanid,” sõnas Michal.

Michal lisas, et Res Publica eestseisuse demagoogiline avaldus näitab kahjuks, et uus loodav  erakond ei ole suutnud leida oma positiivset programmi ega saanud üle erakonna kiire langusega kaasnenud kibestumisest.

“Eestis on asju küll, mida paremaks teha. Saage ükskord oma kasvuraskustest üle, sõbrad,” ütles Michal. Michal kutsus uue erakonna osapooli üles muda loopimise asemel keskenduma ülesehitavale ja tulevikku suunatud tegevusele

Ta lisas, et Reformierakond on alati seisnud oma valijatele antud lubaduste täitmise eest ning teeb seda ka 2007. aasta Riigikogu valimiste järel. Michal seostab Res Publica valulist reaktsiooni asjaoluga, et täna avalikustab Reformierakond oma esialgsed majanduspoliitilised teesid kevadisteks valimisteks.

Reformierakonna pressiteenistus

 

Lisateave:
Kristen Michal
50 68 429

 

Teate edastas:
Triinu Rajasalu
RE meediajuht
50 46 090

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt