Reformierakonna Pärnu nimekirjaga liitus Toomas Rõhu

Uudis
|
04.09.2017

Pärnu Linnavolikogu valimistel  osaleb Toomas Rõhu, Tõstamaa  vallavanem, kes teeb seda reformierakonna nimekirjas

“Oleme mõneti keerulises olukorras.  Ühelt poolt leiame, et Tõstamaa võiks jätkata iseseisvana (kohulahendit paraku veel pole),teiselt poolt kukub homme tähtaeg kandideerimisotsuse langetamiseks”, kommenteeris Toomas Rõhu. “Et Tõstamaa huvid ei jääks Suur-Pärnus kajastamata, tegime koos mõttekaaslastega otsuse kandideerida”.

“Teeme seda Reformierakonna nimekirjas ja seda ennekõike põhjusel, et nende liidri  ja Pärnu linnapea kandidaadi Toomas Kivimägiga on meil kõige pikaajlisem koostöö. Toomas on kindla sõna ja suurte kogemustega mees, seisnud Pärnu maakonna, Pärnu linna ja olen kindel, et seisab uues omavalitsuses ka Tõstamaa rahva huvide eest”, selgitas Toomas Rõhu

“Et Tõstamaa ei jääks Suur-Pärnu ääremaaks peame saama samuti osavalla staatuse nii nagu Audru ja Paikuse. Tõstamaal identiteet ei tohi kaduda, seda on vaja edasi arendada, traditsioonilised üritused peavad jätkuma, maaelu kestma.

Ka Tõstamaa mõisa tegevus haridus- , kultuuri-  ja turismikeskusena peab säilima ja kool jätkama gümnaasiumina kuni on piisav laste huvi ja kool suudab pakkuda konkurentsivõimelist haridust”, lisas Rõhu.

“Toomas Rõhu liitumist oma nimekirjaga ootasid mitmed erakonnad-valmisliidud”, kommenteeris Toomas Kivimägi. “Meile on see suur tunnustus, et ta otsustas reformierakonna nimekirja kasuks. Ent meil on ka kõige tugevam nimekiri, millele Toomas (Rõhu) oma otsusega veelgi jõudu lisas”.

Koos Toomas Rõhuga kandideerivad reformierakonna nimekirjas “Tõstamaa meeskonna liikmetena” Anu Randmaa, Karoliine Kask, Tõnu Salu ja Urmas Reinfeldt

“Erakonda astumise plaani ega vähimatki survet selleks pole. Ajame Suure Pärnu ja Tõstamaa asja”, lisas Toomas Rõhu lõpetuseks


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt