Reformierakond esitas Põlva vallavolikogu kandidaatide nimekirja

Uudis
|
04.09.2017

Esmaspäeval, 4. septembril andsid Reformierakonna Põlva piirkonna esinumbrid Kuldar Leis, Martti Rõigas, Lennart Liba ja Ülo Needo Põlva valla valimiskomisjonile üle Reformierakonna kandidaatide nimekirja, kuhu kuulub 37 kandidaati.

Tähtis on, et kõik Põlva, Laheda, Mooste, Vastse-Kuuste ja Ahja inimesed tunneksid end loodavas suurvallas võitjatena ning uues omavalitsuses oleks tagatud kõigile võrdselt hea elukeskkond ja teenuste kättesaadavus.

Reformierakonna nimekirjas kandideerivad ainult kohalikud ja kogemustega inimesed. Ühtegi väljastpoolt tulevat häälepüüdjat nimekirja kaasatud ei ole ja seda teadlikult, sest kohalik poliitika peab jääma kohalikule tasemele. Põlva saab olla edukas ainult siis kui tehakse koostööd ja koos ühiste eesmärkide nimel panustatakse.

Reformierakonna nimekirja veavad Põlva vallas Põlva vallavolikogu esimees Kuldar Leis, Põlva abivallavanem Martti Rõigas, Vastse-Kuuste vallavanem Lennart Liba, Mooste vallavanem Ülo Needo, Ahja vallavolikogu esimees Uuno Siitoja, arst ja Põlva Haigla nõukogu liige Liivi Maran, Põlva Gümnaasiumi direktor Alo Savi, Põlva Valla Hooldekodu juhataja Aet Olle, Laheda vallavolikogu liige Madis Pütt ja Vastse-Kuuste vallavolikogu esimees Inge Kalle.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt