Reformierakonna nimekirja Tallinnas lisandusid tuntud kultuuritegelased

Uudis
|
21.08.2017

Reformierakonna nimekirjas kandideerivad esmakordselt kohalikel valimistel Tallinnas filmitäht Eve Kivi, kultuuriedendaja Heidy Purga ja muusik Olavi Otepalu, kelle arvates vajab linnaruum rohkem loovaid lahendusi ja kultuurseid vaba aja veetmise võimalusi.

„Tallinn on ilus linn ja nii elanikele kui meie külalistele on oluline, et linnavõim panustataks kultuuri arendamisse tänasest märksa enam. Paljude oluliste punktide seast tooksin eraldi välja laste sportimisvõimaluste suurendamise. Linn peab aktiivsemalt soodustama laste sportimist ja huviharidusest osavõtmist,“ ütles teenekas filminäitleja Eve Kivi.

Reformierakonna Tallinna programmis on olulisel kohal laste huviringi toetuse tõstmine, et iga 4- kuni 19-aastane laps saaks hobidega tegeleda ning lapsevanemal oleks suurem valikuvabadus, millise tegevuse kasuks otsustada.

Raadio- ja teleajakirjaniku, DJ ja Riigikogu liikme Heidy Purga hinnangul vajab Tallinn linnaruumi senisest rohkem loovamaid lahendusi. „Skoone bastion on väga hea potentsiaaliga koht, et rajada sinna üks korralik ja unikaalne lastepark koos välispordi alaga,“ lausus Purga lisades, et ka kunstile on vaja linnaruumis rohkem ruumi ja võimalusi anda, näiteks kaasaegse kunsti ja skulptuuride pargi näol.

Muusiku ja rahvusvahelise Tallinn International Schooli direktori Olavi Otepalu sõnul peaks Tallinn saama ummikuvabaks. „Mistahes järjekordadest lahtisaamiseks, olgu need liikluses või lasteaiakohtade nimekirjas, tuleb vaeva näha. Alles siis saame rääkida tõeliselt sujuvast elukorraldusest,“ ütles Otepalu.

Reformierakonna meeskonnaga on hiljuti liitunud ja esmakordselt kohalikel valimistel Tallinnas kandideerimas arhitekt Juhan Kangilaski, heategevuse aktivist Liis Klaar ja ettevõtjad Meelis Soll, Rainar Enden ja Ulvi Tamjärv.

Oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel on Reformierakonna esinumbrid Tallinnas: Haaberstis Kristen Michal, Põhja-Tallinnas Jürgen Ligi, Kristiines Kaja Kallas, Mustamäel Hanno Pevkur, Nõmmel Urmas Paet, Kesklinnas Taavi Rõivas, Lasnamäel Keit Pentus-Rosimannus ja Pirital Arto Aas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt