Reformierakonna parimad jalgpallurid selgunud

Uudis
|
|
19.09.2006

Laupäeval, 16. septembril Raplamaal Lelle staadionil toimunud Reformierakonna esimene jalgpalliturniir selgitas välja erakonna parimad jalgpallurid.

Üle Eesti oli Lellesse kohale tulnud 14 võistkonda, kokku ligi 150 inimest. Lisaks jõukatsumistele palliplatsil oli kohaletulnuil võimalus panna end proovile ka lauajalgpallis, kümmelda suurtes veetünnides ning nautida saunamõnusid eksootilises autosaunas. Rahvast lõbustas meeleoluka muusika taustal ka kõigile reformierakondlastele tuttav maskott Vinge Orav.

Mängud toimusid neljas alagrupis, ühtekokku peeti maha 22 kohtumist. Lisaks harrastussportlastele olid kohale tulnud ka nii mõnedki poolprofessionaalid, kes täiendasid kaasalööjate mängulusti ka mänguiluga.

Tihedas rebimises saavutas võidu Raplamaa meeskond koosseisus: Mihkel Maltsar, Kaarel Jänes, Kalle Palling, Andres Männik, Silver Siniallik, Jüri Haud ja Kaarel Kõrtsini.

Teise koha võitis Ida-Virumaa meeskond „Jõhvi Sõbrad”.

Penaltitega otsustatud kolmanda ja neljanda koha jõukatsumises jäi erakonna keskkontori meeskonnale peale Keila Torpeedode võistkond. Keila meeskond võitis ka kevadel toimunud erakonna korvpalliturniiri.

Kuna erakonnaliikmete aktiivsus täitis korraldajate kõik ootused, on järgmisel aastal kindlasti oodata ka antud sporditraditsioonile järge. Seda siis nii korv- kui ka jalgpalli näol.

Suured tänud asjaosalistele ning kohtumiseni palliplatsil!


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt