Reformierakonna esinumber Põlvas on Kuldar Leis

Uudis
|
22.08.2017

Reformierakonna Põlva piirkonna juhatus valis nimekirja esinumbriks praeguse Põlva vallavolikogu esimehe ja üle Eesti tuntud ettevõtja Kuldar Leisi. Esinumbritena kandideerivad Leisi meeskonnas veel Põlva abivallavanem Martti Rõigas ja Vastse-Kuuste vallavanem Lennart Liba.

„Pean tähtsaks, et kõik Põlva, Laheda, Mooste, Vastse-Kuuste ja Ahja inimesed tunneksid end loodavas suurvallas võitjatena ning uues omavalitsuses oleks tagatud kõigile võrdselt hea elukeskkond ja teenuste kättesaadavus,“ sõnas Leis

Kuldar Leis lubab teha kõik endast oleneva, et suur ja tugev Põlva vald oleks ka edaspidi maakonna arenguvedur ja ei takerduks mugavustsooni, sest ainult suuri asju tehes saab Põlva kanda nii Eesti kui maailma kaardile.

Kuldar näeb, et uus Põlva saab olla edukas ainult siis kui tehakse koostööd ja koos ühiste eesmärkide nimel panustatakse. „Mitte keegi teine ei võta meie eest vastutust ja ei tee meie eest asju ära. Uus suur Põlva on täpselt nii tugev kui tugevad on meie Põlva valla inimesed, tugev Põlva saab alguse just meist endist, meie kodust, meie külast, meie kogukonnast ja meie tegudest,“ ütles Leis.

Reformierakonna nimekirjas kandideerivad ainult kohalikud ja kogemustega inimesed. Ühtegi väljastpoolt tulevat häälepüüdjat nimekirja kaasatud ei ole ja seda teadlikult, sest kohalik poliitika peab jääma kohalikule tasemele.

Kuldar Leis on rahvusvahelise kogemusega tippettevõtja , kes on loonud ja juhtinud mitmeid edukaid ettevõtteid ja viinud neist kaks börsile. Ta on Põlva riigigümnaasiumi liginullenergia hoone idee algataja ja eestvedaja. Ta on Lottemaa investor ja Tagurpidi Maja eestvedaja ning üks Aura mahla brändi loojatest. Aga eelkõige on ta Põlvamaa patrioot, kes hoolib kodukoha käekäigust, lööb kaasa kohalikus Lutsu teatris ja nõustab Kagu-Eesti ettevõtteid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt