Reformierakonna maaelu töögrupp külastab Põlvamaad

Uudis
|
27.10.2008

Teisipäeval, 28.oktoobril külastab Põlvamaad Reformierakonna maaelu töögrupp. Külaskäigu eesmärgiks on tutvuda Põlvamaa maaelu tööde ja tegemistega.

Töögrupp külastab Kõlleste vallas tegutsevaid Kõlleste kommimeistreid, kes toodavad käsitsi looduslikest materjalidest komme ja šokolaade. Seejärel käivad komisjoni liikmed vaatamas Valgjärve vallavanem Kaido Kõivu talus kasvavaid Šoti mägiveiseid. Päev lõpetatakse ühise koosolekuga Saverna külakeskuses, kuhu on kutsutud ka maaeluga tihedalt seotud Reformierakonna Põlvamaa liikmed.

„Maaelu töögrupp ei saa töötada ainult linnas, vaid oluline on suhelda maaeluga tihedalt seotud inimestega kohapeal,” sõnas töögrupi juht Terje Trei. Trei sõnutsi on nende peamisteks ülesanneteks välja töötada maaelu parandavaid tulevikuteemasid ja tegeleda päevapoliitilistel teemadel ning anda nõu Riigikogu liikmetele.

Reformierakonna maaelu töögrupp koosneb Reformierakonna liikmetest, sinna kuuluvad peale erakonna lihtliikmete ka järgmised Riigikogu liikmed: Imre Sooäär, Urmas Klaas, Rein Aidma, Igor Gräzin, Leino Mägi ja Lauri Luik. Töögrupi juhiks on Reformierakonna Jõgeva- ja Tartumaa arendusjuht Terje Trei.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt