Reformierakonna Jõgeva valla piirkonna esimeheks valiti Veigo Tumaševski

Uudis
|
01.12.2022

Kolmapäeva õhtul Jõgeval toimunud üldkoosolekul valiti piirkonna esimeheks Veigo Tumaševski.

Koosolekul otsustati, et piirkonnal on kuueliikmeline juhatus, sh esimees. Lisaks piirkonna juhile osutusid Jõgeva valla piirkonna juhatusse valituks Silja Piir, Girt Kaarepere, Viktor Svjatõšev, Raivo Kadaja ja Priit Kirsimäe.

Jõgeva valla piirkonna juhi sõnul on Reformierakond Jõgeva valla juhtimise juures olnud juba pikki aastaid. “Korraks olime opositsioonis, aga see aeg tegi meie meeskonda ainult tugevamaks.”

“Valimisprogrammi koostamisel oli meile tähtis, et valla elanike huvide ja soovidega arvestataks. Reformierakonna jaoks on oluline, et valimistel antud lubadused ka ellu viidaks, näiteks suurematest projektidest on peagi valmimas Jõgeva spordihoone ja Jõgeva tervisekeskus,” märkis Tumaševski.

Tumaševski tegutseb selle nimel, et jätkuks töö kindla ja ühtse meeskonnana. “Korraldame sisemisi arutelusid päevakajalistel teemadel ja oleme pildis erinevatel üritustel. Töötan ka selle nimel, et meie piirkonna 208 liikme kaasatus suureneks ja meeskond oleks piisavalt atraktiivne, äratamaks huvi kaasa lööma ka inimestel, kes ei ole hetkel erakonnaga seotud,” lausus Tumaševski.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt