Reformierakonna fraktsioon kohtus tudengite esindajatega

Uudis
|
15.01.2003

Reformierakonna fraktsioon Riigikogus kohtus täna Eesti Üliõpilaskondade Liidu esindajatega, et arutada omavahelist koostööd kõrgharidusprobleemide läbitöötamisel.

Reformrierakonna fraktsiooni esimees Paul-Eerik Rummo ütles, et Reformierakond näeb kõrghariduse kvaliteedi, õppeasutuste materiaalsete võimaluste ja üliõpilaste sotsiaaltagatiste kindlustamist ühe kompleksse eesmärgina, mille saavutamine on võimalik ainult koostöös vastavate kodanikeühendustega, nagu seda on EÜL.

Rummo sõnul lepiti kohtumisel kokku, et Üliõpilaskondade liit saadab oma esindajad Reformierakonna töörühmadesse, kuhu kutsutakse ka rektorite nõukogude esindajaid.

Rummo ütles, et mõlemal poolel oli ühiseid kahtlusi õppetoetuste seaduse eelnõu realiseeritavuse suhtes. “Leiti, et selles küsimuses on vaja aeg maha võtta ja töötada välja uus tasakaalustatud kontseptsioon,” lisas Rummo.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt