Keskerakond on tuhandete allkirjade survel loobumas hämaratest skeemidest Vabaduse väljakul

Uudis
|
03.10.2006

“Kui Reformierakonna kogutud üle 4000 allkirja Vabaduse väljaku linnale jätmise poolt on pannud linnavalitsuse hämaratest skeemidest loobuma, siis on see suur võit,” ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Keit Pentus. “Enne, kui abilinnapea pole oma tänaseid sõnu aga ka reaalsete tegudega kinnitanud, ei saa selles muidugi sugugi kindel olla.”

Reformierakond on kogunud 1,5 nädalaga üle 4000 allkirja selle toetuseks, et Vabaduse väljakul ei antaks konkursita hoonestusõigust ühele eraettevõttele.

“Veel mõned nädalad tagasi rääkis linnapea sellest, kuidas Vabaduse väljakul kehtestatakse planeering, mis näeb ette ühe suure kinnistu moodustamise ja nädal tagasi kirjutas abilinnapea Aas sellest, kuidas Vabaduse väljaku alla hiiglasliku parkla rajamiseks antakse õigus ühele konkreetsele eraettevõttele. Kui nüüd on nendest plaanidest loobutud, on see suurepärane ja selle eest tuleb öelda aitäh nendele tuhandetele inimestele, kes päevavalgele tulnud kahtlase afääri teostamise vastu oma allkirja juba praeguseks andnud on,” lisas Pentus.

Reformierakond on kogunud üle 3800 allkirja oma leheküljel www.reform.ee/auslinnavalitsemine ja lisaks on Keit Pentusele saadetud üle 300 allkirja otse postkasti. Reformierakond jätkab allkirjade kogumist Vabaduse väljaku kaitseks.   
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt