Reformierakondlased andsid kohalikele valimistele avalöögi

Uudis
|
31.01.2017
Reformierakond alustas terve nädala kestvat üle-eestilist kohalikeks valimisteks valmistumise koolituste sarja “Valimiste START”. Esimesena andsid avalöögi valimistele esmaspäeva õhtul Otepääl Valga-, Võru-  ja Põlvamaa Reformierakonna piirkondlikud liidrid. 

Strateegiakoosolekute „Valimiste START“ peamine eesmärk on arutada Reformierakonna kampaaniaplaane ja –tegevusi. 

Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri sõnul jääb kõigis maakondades omavalitsusi vähemaks, mis tähendab, et kohaliku elu eestvedajad peavad tegema senisest suuremat koostööd. 

“Soov on viia Reformierakond valimistele oma nimekirjaga kõikides omavalitsustes ja teha läbi aegade parim tulemus kohalikel valimistel. Sõidan nädalaga Eestile ringi peale ja arutan meie kohalike liidritega nii erakonna toimimise muutmist kui Eesti uuendamist kohtadel,” ütles Pevkur.

Värske Valgamaa reformierakondlaste juhi Maido Ruusmanni sõnul on ettevalmistused kohalikeks valimisteks täies hoos ning Otepääl toimunud strateegiakohtumine andis hea küünarnukitunde, et töö valimisvõidu nimel käib nii Tõrvas, Setumaal kui ka Võrus. 

„Reformierakonna eesmärk Valgamaal on valimisvõidu ja –vastutuse võtmine kõigis kolmes loodavas maakonna omavalitsuses,“ lisas Ruusmann.

“Valimiste START” jätkub täna Tartumaa, Järvamaa, Jõgevamaa ja Viljandimaa liidrite koolitusega. Homme kohtuvad Läänemaa, Pärnumaa, Hiiumaa ja Saaremaa reformierakondlased. Neljapäeval Harjumaa ja Raplamaa ning reedel kogunevad valimistele starti andma Ida- ja Lääne-Virumaa juhid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt