Pevkur toetab Valgamaa esinumbritena Ruusmanni, Veeret ja Lepikut

Uudis
|
31.01.2017

Vastvalitud Reformierakonna esimees Hanno Pevkur näeb erakonna esinumbritena Valgamaal Maido Ruusmanni, Kuldar Veeret ja Margus Lepikut.

„Tõrvakas Maido Ruusmann, otepäälane Kuldar Veere ja valgakas Margus Lepik on tugevad kohalikud liidrid, kelle juhtimisel on võimalik moodustada Valgamaa uutes omavalitsustes hea meeskond ning võita ka valimised,“ kommenteeris Hanno Pevkur, kes osales esmaspäeval Otepääl toimunud Kagu-Eesti reformierakondlaste kohalike liidrite kohtumisel „Valimiste START“. 

Strateegiakoosoleku eesmärk oli anda avalöök kohalikele valimistele Valga-,  Võru- ja Põlvamaal ning arutada kampaaniaplaane, – tegevusi ja lähikuude eesmärke.

„Reformierakonna esmaseks väljakutseks Valgamaal on eelseisvatel kohalikel valimistel valimisvõidu ja -vastutuse võtmine kolmes loodavas maakonna omavalitsuses,“ kommenteeris erakonna plaane Tõrva linnapea Maido Ruusmann, kes valiti esmaspäeval ka Reformierakonna Valgamaa maakonnaorganisatsiooni juhiks. 

Ruusmann lisas, et järgmistel aastatel  on Tõrva ja Valgamaa teiste piirkondade peamiseks väljakutseks tööealiste elanike püsimajäämine, milleks tuleb maakonna kolmel uuel omavalitsusel – Tõrval, Otepääl ja Valgal – tõsta avalike teenuste taset, investeerida paremasse töö- ja elukeskkonda ning panustada töökohtade loomisele.

Reformierakonnal on Valgamaal kokku üle 400 liikme. Maakonnas on kokku kolm piirkonnaorganisatsiooni Otepääl, Valgas ja Tõrvas. Reformierakonna liikmed on võtnud valitsemisvastutuse Tõrva ja Valga linnas ning Õru, Karula, Puka ja Hummuli vallas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt