Reformierakonna peasekretäriks sai Rait Pihelgas

Uudis
|
27.01.2017

Reformierakonna juhatus nimetas tänasel koosolekul ametisse uue peasekretäri, kelleks sai senine Ambla vallavanem Rait Pihelgas.

Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri sõnul on tal hea meel, et Eesti tugevaim poliitiline jõud sai võimeka peasekretäri.

„Raidil on kõik eeldused, et peasekretäri tööga hästi hakkama saada ja liikuda avatuma ning kaasavama erakonna suunas. Juba esmaspäevast sõidame viie päeva jooksul läbi terve Eesti ja kohtume meie kohalike liidritega, et anda üheskoos start omavalitsuste volikogude valimistele,“ märkis Pevkur.

Värskelt ametisse saanud Reformierakonna peasekretär Rait Pihelgas lausus, et tema jaoks on olulisimaks lähiaja ülesandeks erakonna valmisolek kohalikeks valimisteks. 

„Olen õnnelik, et saan anda panuse Eesti edukaima erakonna arengusse. Kümme aastat vallajuhina andsid hindamatu kogemuse ja teadmise, mida inimesed omavalitsuselt ootavad. Aga kohalikele valimistele järgnevad pooleteise aasta pärast riigikogu valimised ja erakonnana ei saa meil olla Eesti poliitikas madalamaid eesmärke kui valimiste võit,“ ütles Pihelgas.

„Meil on tugev taustajõudude meeskond ja edumeelsed liidrid. Kavatsen maksimaalselt pingutada, et me kõik hingaksime ühes rütmis ja kirjutaksime üheskoos Eesti tuleviku lugu,“ lausus Reformierakonna peasekretär.

Rait Pihelgas on sündinud 29. aprillil 1985. Ta on töötanud Imavere abivallavanemana ja viimased kaheksa aastat Ambla vallavanemana.

Pihelgas on lõpetanud Eesti Maaülikooli metsamajanduse eriala, Tartu Ülikooli intensiivkursuse ärijuhtimises ning läbinud arenguprogrammi “Muudatuste juhtimine ja elluviimine kohalikus omavalitsuses”. Samuti on ta esindanud Eestit Euroopa Liidu Regioonide Komitees.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt