Reformierakond valis esimehe ja uue juhatuse koosseisu

Uudis
|
12.06.2011

Täna pärastlõunal Pärnus toimunud Reformierakonna üldkogul valiti erakonnale uus juhatus ja kinnitati järgmiseks kaheks aastaks ametisse erakonna senine esimees Andrus Ansip.

Lisaks esimehele kuulub Reformierakonna juhatusesse 14 liiget. Valituks osutusid Arto Aas, Urmas Klaas, Urmas Kruuse, Tõnis Kõiv, Rein Lang, Jürgen Ligi, Kalev Lillo, Urmas Paet, Keit Pentus, Hanno Pevkur, Laine Randjärv, Valdo Randpere, Taavi Rõivas ja Jaanus Tamkivi.

Eelmise Reformierakonna juhatuse koosseisu liikmetest vahetusid Lauri Luik ja Meelis Mälberg. Nende asemel on uue juhatuse koosseisus Urmas Klaas ja Kalev Lillo.

Eelmine juhatus oli ametis poolteist aastat ehk alates 2009. aasta detsembris toimunud üldkogust. Uue juhatuse esimene töökoosolek toimub 15. juunil, siis valitakse juhatusele ka aseesimehed.

Reformierakonna juhatuse ülesandeks on kinnitada erakonna eelarve, panna poliitilisteks läbirääkimisteks kokku delegatsioonid, nimetada ministrikandidaadid ja peasekretär ning vajaduse korral arvata erakonna liikmeid erakonnast välja.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt