Martin Kukk: aastal 2013 oleme suurim erakond mitte ainult ideedelt, vaid ka liikmete arvult

Uudis
|
12.06.2011

Täna kogunenud Reformierakonna üldkogul kinnitas erakonna peasekretär Martin Kukk, et kõik kellele läheb korda parempoolne majanduspoliitika ning kellele on olulised isikuvabadused ja madal maksukoormus, peavad saama kaasa rääkida Eesti riigi arengus.

„Eestis on hulgaliselt tublisid inimesi, kes teavad, milline peaks Eesti välja nägema 15-20 aasta pärast. Kõigil on õigus öelda sõna sekka Eesti arengus, kuid parim võimalik viis on seda teha Reformierakonnas,” ütles Martin Kukk.

Eile liitus Reformierakonnaga erakonna 10 000. liige Ene Košljak, kelle sõnul andis Reformierakonnaga liitumiseks viimase tõuke kiiduväärt võitlus koduomanike maamaksu kaotamise nimel. Reformierakonnaga on viimase aasta jooksul liitunud üle 2000 inimese.

„Reformierakond on avatud organisatsioon ja iga uus inimene, iga täiendav idee on hindamatu lisandväärtus, mis aitab areneda edasi nii erakonnal kui tervel Eestil. 2013. aastal, kui toimuvad järgmised kohalike omavalitsuste valimised, oleme suurim erakond ja mõttekaaslaste ühendus Eestis,” sõnas Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

Lisainfo:
Martin Kukk
Reformierakonna peasekretär
5624 2850
martinatreform [dot] ee

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt