Reformierakond: Tallinn paremaks. Kiiremini!

Uudis
|
16.08.2005

Reformierakond kinnitas sügiseste kohalike valimiste Tallinna programmi, kampaania hüüdlause ning viis peamist lubadust. Reformierakond läheb Tallinnas kohalikele valimistele sõnumiga “Tallinn paremaks. Kiiremini!”.

Erakonna Tallinna piirkonna esimehe Andrus Umboja sõnul on viimastel aastatel Tallinnas nii mõndagi paremuse poole läinud. Suur osa selles on Reformierakonnal. “Millega me aga rahul olla ei saa, on tänane tempo ja meetodid. Tallinn seisab,” ütles Umboja.

Reformierakonna hinnangul vajab pealinn kiireid otsuseid ja kindlakäelist juhtimist. Samuti uusi realistlikke ideid, mis linna kiiremini edasi viiksid. “Oleme veendunud, et asju saab teha paremini, kiiremini ja vähema bürokraatiaga,” ütles erakonna Tallinna piirkonna esimees Andrus Umboja.

Reformierakond võtab Tallinna elanike ees viis selget kohustust:

KLIKI ALLOLEVATELE PEALKIRJADELE JA VAATA TÄPSEMAID PROGRAMME

Tipptunnil 15 minutiga südalinna – investeerime 2 miljardit krooni teedeehitusse, et tallinlastel kuluks südalinna jõudmiseks maksimaalselt 15 minutit, isegi tipptunnil.

Linn turvaliseks – kahekordistame tänavapatrullide arvu kõigis linnaosades, et tallinlased saaksid oma kodulinnas turvaliselt liikuda nii päeval kui öösel.

Rohkem raha sinu lapse jaoks – kehtestame 2500-kroonise lastehoiuraha, millega loome võimaluse täiendavate lastehoiuteenuste kasutamiseks.

Linn roheliseks – igasse linnaosasse vähemalt 1000 uut puud, et Tallinn oleks ka tulevikus roheline linn.

Maamaks kaks korda väiksemaks – et maaomanikud ei peaks maksma kord juba ostetud maa eest üha kallinevat maksu.

Lisainformatsioon:
Andrus Umboja
Reformierakonna Tallinna piirkonna esimees
51 50 007

Teate koostas ja edastas:
Triinu Rajasalu
Reformierakonna meediajuht
50 46 090
6 80 80 86
triinuatreform [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt