Reformierakond läheb valimistele 146 omavalitsuses

Uudis
|
14.08.2005

Reformierakond läheb oma nimekirjaga valimistele 115 omavalitsuses ning üle 30 nimekirjas koos teiste poliitiliste jõududega. Kokku on erakond valimistel esindatud 146 omavalitsuses üle Eesti.

Võrreldes eelmiste kohalike valimistega, kus Reformierakond oli esindatud 55 nimekirjaga, on kasv pea kolmekordne.”Põlvamaal osalevad meie inimesed valimistel kõigis omavalitsuses – neljateistkümnest vallast kolmeteistkümnes oma nimekirjaga ning vaid ühes vallas valimisliidu koosseisus,” ütles Reformierakonna piirkondade divisjoni juht Kalev Lillo. Ta lisas, et tublid oleme ka Jõgevemaal, kus esineme erakonna nimekirjadega üheteistkümnes omavalitsuses kolmeteistkümnest.

Tallinnas on Reformierakonna eesmärgiks kahekordistada praegune kohtade arv ning saada tasakaalustavaks jõuks Keskerakonnale. Head tulemust loodetakse ka teistes suuremates linnades – Tartus, Pärnus, Haapsalus.

Triinu Rajasalu
Erakonna meediajuht
50 46090


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt