Reformierakond: Savisaar, aitab küünilisest linnajuhtimisest

Uudis
|
27.11.2008

Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer esitab täna toimuval linnavolikogu istungil linnapeale Edgar Savisaarele arupärimise seoses skandaalse Linnateatrit ja Kultuurikatelt vastandava internetiküsitlusega.

Arupärimisega soovib Holsmer saada linnapealt vastuseid küsimustele, millistest kaalutlustest lähtutakse internetiküsitluste teemapüstitusel ja milliseid analgooseid küsitlusi on Tallina linnal veel plaanis tulevikus korraldada.

Holsmer toonitab, et lisaks ebaõnnestunud küsimusepüstitusele varjutab küsitlust segadus selle ümber, kas seda korraldab Keskerakond või Tallinna linn ning milliseid andmeid kellele täpselt kogutakse. Antud probleemile on viidanud ka Andmekaitse Inspektsioon.

„Hoolimata sellest, et kogu ettevõtmine on naeruvääristanud linnavalitsust ja tekitanud pahameele kultuuriinimestes, viib Savisaar küsitluse kindlasti lõpuni. Oma vigu pole linnavalitsusel kombeks tunnistada,” kommenteeris Holsmer linnavalitsuse tegemisi.

Samuti kritiseerib Holsmer pöördumises keskerakondliku linnavalitsuse silmakirjalikkust: „Olete öelnud, et rahastatud saab enam hääli saanud kultuuriobjekt ja et inimeste arvamus on teile kõige olulisem. Tuletan meelde, et eelmise aasta lõpus kogus Reformierakond üle 7000 allkirja maamaksu tõusu peatamiseks. Tookord ei võtnud te kaalumiselegi ebaõiglase maksutõusu ära jätmist.”.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt