Vanamoodne Keskerakond lasi elektroonilise töövihiku põhja

Uudis
|
27.11.2008

Tänasel linnavolikogu istungil ei toetanud Keskerakonna fraktsioon Reformierakonna fraktsiooni poolt algatatud uuendusliku E-töövihiku eelnõud.

„Elektroonilisel töövihikul oleks mitmeid selgeid eelseid. See annaks aineõpetajatele vabad käed koostamaks ise vajaliku raskusastmega ülesandeid. Niisamuti ei peaks õpilased igal aastal ostma ja koolis kaasas kandma töövihikuid, mida praktikas täidetakse mõnikord vähem kui poole ulatuses,” ütles Reofrmierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer.

„E-töövihiku rakendamine Tallinnas nõuaks tahet ja uuendusmeelsust, seda aga volikogu Keskfraktsioonis ei jätku. Selle asemel, et teemat sisuliselt arutada, tehti eelnõule muudatusettepanekud, mis E-töövihiku loomist sisuliselt ei puudutanud,” lisas Holsmer.

Reformierakonna fraktsiooni poolt algatatud eelnõu kohaselt võiks E-töövihikut rakendada paralleelselt pabertöövihikuga. Pikemas plaanis oleks taolise e-keskkonna loomine kordades odavam sellest rahast, mida pered täna töövihikute peale kulutavad. Niisamuti muudaks elektrooniline keskkond õpilaste jaoks õppimise oluliselt atraktiivsemaks.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt