Reformierakond: liikluspiirangutega Tallinna tänavaauke ei lapi

Uudis
|
05.04.2010

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Martin Kuke sõnul on Tallinna linnajuhid asunud kevade saabudes liiklusohutusega seotud probleeme lahendama valest otsast.

„Kõikvõimalike piiravate liiklusmärkide paigaldamine, küsitluste läbiviimine ja sõidu piirkiiruse alandamine on järjekordne linnavõimude näiline tegevus, sisulist probleemi – auklikke tänavaid – see ei lahenda,” ütles Kukk.

Kuke arvates tuleks eelkõige rõhku panna linnatänavate remondile, paraku on prioriteedid seatud teisiti ning teede remondiks mõeldud vahendeid on vähendatud võrreldes varasemate aastatega ligi kaks korda.

„Korras teed, puhas linn ja kõik teised heaks elukeskkonnaks vajalikud avalikud teenused – just need peaksid olema linnavalitsuse prioriteedid, paraku jätavad linnajuhtide tegemised ja tegemata jätmised sageli vastupidise mulje,” lisas Kukk.

Reformierakonna fraktsiooni aseesimees, revisjonikomisjoni liige Martin Kukk saatis Tallinna abilinnapea Deniss Boroditšile arupärimise, milles soovib teada, millal ja milliste vahenditega saavad Tallinna teeaugud parandatud.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt