Reformierakond läheb Saaremaal välja ühtse ja tugeva nimekirjaga

Uudis
|
02.02.2017

Kolmapäeva õhtul kogunesid Saaremaa piirkondlikud liidrid Haapsalus, et anda start eesseisvatele kohalikele valimistele. 

Strateegiakoosoleku „Valimiste START” peamine eesmärk oli arutada Reformierakonna kampaaniaplaane ja -tegevusi. Reformierakonna programmi, nimekirja ning kampaania eest vastutab Saaremaal maakonnajuht Kalle Laanet, kelle sõnul on töö võitutoovate ideede ja parimate kandidaatide nimel juba hoo sisse saanud.

“Saaremaa inimeste jaoks on olulised stabiilsed ja kiired lennu- ning laevaühendused. Samuti peab olema fookus ettevõtlustingimuste parandamisel, et piirkonda tekiks uusi töökohti ning inimestel oleks hea elukeskkond laste kasvatamiseks,” rääkis Laanet. 

Kohtumisel üle-eestilisi erakonna eesmärke tutvustanud Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri sõnul on soov minna erakonna nimekirjaga välja kõikides omavalitsustes ja teha läbi aegade parim tulemus kohalikel valimistel. “Mul on hea meel, et Saaremaal on kampaaniajuhtimise enda õlule võtnud niivõrd hästi kohalikku eluolu tundev ja kogenud poliitik nagu Kalle Laanet,” kommenteeris Pevkur.

Lisaks Saaremaa erakonnakaaslastele kogunesid kolmapäeval ka Läänemaa, Hiiumaa ja Pärnumaa kohalikud liidrid. Esmapäeval anti valimistele hoog sisse Võru-, Valga- ja Põlvamaal, teisipäeval Järva-, Tartu-, Viljandi- ja Jõgevamaal. Neljapäeval kohtuvad veel Harjumaa ja Raplamaa reformierakondlased ning reedel kogunevad valimistele starti andma Ida- ja Lääne-Virumaa juhid.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt