Hanno Pevkur toetab Reformierakonna Hiiumaa esinumbrina Riho Rahuoja

Uudis
|
03.02.2017

“Riho edukas töö maavanemana ja järjepidev hiidlaste huvide eest seismine teevad temast väga hea vallavanemakandidaadi ja moodustatava uue Hiiumaa valla juhi,” rääkis Reformierakonna esimees Hanno Pevkur, kes osales kolmapäeval Haapsalus toimunud Lääne-Eesti reformierakondlastest kohalike liidrite kohtumisel „Valimiste START“. 

“Reformierakonna eesmärk Hiiumaal on minna valimisnimekirjaga välja igas ringkonnas ning valimised võita, et tagada parimate ühenduste olemasolu nii praami-, lennu- kui ka bussiliikluses. Väga oluline on ka avalike teenuste, sealhulgas eriti arstiabi kättesaadavuse tagamine. Seoses maavalitsuste ülesannete minekuga kohalikule omavalitsusele suureneb viimase vastutus avalike teenuste osutamisel ja tagamisel märgatavalt,” ütles tänane Hiiu maavanem Riho Rahuoja.

Lisaks Hiiumaa erakonnakaaslastele kogunesid kolmapäeval ka Läänemaa, Pärnumaa ja Saaremaa kohalikud liidrid. Esmapäeval anti valimistele hoog sisse Võru-, Valga- ja Põlvamaal, teisipäeval Järva-, Tartu-, Viljandi- ja Jõgevamaal. Neljapäeval kohtusid Harjumaa ja Raplamaa reformierakondlased ning reedel kogunevad valimistele starti andma Ida- ja Lääne-Virumaa juhid.

Strateegiakoosolekute eesmärk on anda avalöök kohalikele valimistele ning arutada kampaaniaplaane ja -tegevusi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt