Reformierakond kutsub tudengeid erakonnaga liituma

Uudis
|
07.09.2010

Reformierakond alustas täna tudengitele mõeldud liitumiskampaaniat „Jah, Sinus on oravat!“.

Reformierakonna juhatuse liige Taavi Rõivas (30) kutsub kõiki üliõpilasi erakonnaga liituma: “Reformierakond on alati olnud uuendusmeelsete ja tegijate erakond – kui mina liitusin, siis oli üheks oluliseks põhjuseks just võimalus ise kaasa lüüa iseenda ja seeläbi oma riigi tuleviku kujundamises. Võin öelda, et ma pole seda kahetsenud – Eestis on noortel oma riigi kujundamisel märksa suuremad võimalused, kui vanades Euroopa riikides, patt oleks seda mitte kasutada.”

„Nii nagu ülikoolis teadmiste omandamine, on ka Reformierakonnas tegutsemine noortele heaks eneseharimise ja -teostuse võimaluseks. Ega siis poliitika pole mingi tilk ninaotsas nohistamine, vaid see on ka võime näha tänasest päevast kaugemale ja selle nimel kaasa mõelda. Noorel inimesel on maailmavalu tihti suur ja arvan, et kodukoha või riigi arengule kaasa aitamine on üks hea võimalus midagi ära teha,” sõnas Rõivas.

Taavi Rõivas liitus Reformierakonnaga ülikoolikaaslase kutsel 1998. aastal Tartu Ülikoolis majandust õppides. Täna on Rõivas Riigikogu rahanduskomisjoni esimees, olles eelnevate aastatel ka peaministri- ja justiitsministri nõuniku ning Haabersti linnaosavanema ametis. Riigikogu Reformierakonna fraktsioonis on ka läbi aegade noorim Riigikogu liige Kalle Palling, kes oli 2007. aastal Riigikokku valituks osutudes vaid 22-aastane.

„Jah, Sinus on oravat” reklaame võib leida meediaruumis, kus tudengid aega veedavad. Reformierakonnaga on võimalik liituda ka Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond

Viimase poole aasta jooksul on Reformierakonnaga liitunud palju tegusaid noori Eesti inimesi, teiste hulgas ka krossisõitja Juss Laansoo, tantsutäht Martin Parmas ja profijalgrattur Martin Loo. Reformierakonda kuulub üle 8500 liikme.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt