Reformierakond korraldab Nõmme turu taastamiseks heategevusliku kontserdi

Uudis
|
12.05.2010

Reformierakond korraldab laupäeval, 15. mail Nõmme Saksa Lunastaja kirikus heategevusliku kontserdi Nõmme turuhoone taastamiseks.

„Reformierakond on alati seisnud nõmmekate hea käekäigu eest. Heategevusliku kontserdi eesmärgiks on anda panus Nõmme uue turuhoone tuleohutuse tagamiseks, et sellise õnnetuse kordumist ennetada,” ütles kontserdi patroon, välisminister Urmas Paet.

„Kutsun kõiki nõmmekaid ülesse kontserdil osalema ja andma annetuse näol oma panus, et Nõmme saaks uue turuhoone. See on meie võimalus üheskoos oma kodukohta aidata,” lausus Paet.

Nõmme turuhoone taastamiseks mõeldud heategevuslik tasuta kontsert toimub laupäeval, 15. mail kell 15:00 Nõmme Saksa Lunastaja kirikus. Kontserdil esineb Lydia Rahula juhendamisel Tallinna poistekoor ja orelil saadab neid Tomi Rahula. Info ja registreerimine telefonil 6 316 408.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt