Lääne-Virumaa Reformierakondlasi juhib Kristiina Ojuland

Uudis
|
14.05.2010

Reformierakond

PRESSITEADE

14.05.10

Lääne-Virumaa reformierakondlasi juhib Kristiina Ojuland

Neljapäeval, 13.mail toimunud Reformierakonna Lääne-Viru maakondliku organisatsiooni juhatuse koosolekul valiti maakonna juhina jätkama europarlamendi liige Kristiina Ojuland.

Kristiina Ojuland on Reformierakonna Lääne-Virumaa organisatsiooni juhtinud alates 2007. aastast. Piirkonna juhtide usaldust ja võetud vastutust hindab ta tõsiselt. “Maakonna organisatsiooni arengu juures on oluline järjepidevus. Olen oma töös lähtunud alati kohapealsete inimeste soovidest ja vajadustest,” ütles Ojuland.

Kristiina Ojulandi sõnul on tema jaoks oluline liberaalsete maailmavaadete toetamine ja arendamine. “Reformierakond on teinud Riigikogus tubli tööd eriti just eelarve ja sotsiaal- ja välispoliitika osas. Tugevate ja avatud maailmavaatega inimeste kaasabil oleme saavutanud uskumatult palju, seda joont tuleb hoida ja mitte lasta asjadel omasoodu minna valimiste vahepealsel perioodil,” lausus Ojuland.

Lisainfo:

Kristiina Ojuland
Reformierakonna Lääne-Viru maakondliku organisatsiooni juht, Euroopa Parlamendi saadik
kristiina [dot] ojulandateuroparl [dot] europa [dot] eu
+3725051499

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt