Reformierakond kinnitas Tallinna valimisnimekirja

Uudis
|
06.09.2009

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadi Keit Pentuse sõnul on erakond seadnud eesmärgiks võita valimised pooltes Tallinna linnaosades ja saavutada ülejäänutes kõigi aegade parim tulemus.

Reformierakonna esikolmikud Kesklinnas on Valdo Randpere, Kristiina Ojuland ja Toomas Kruusimägi, Haaberstis Taavi Rõivas, Tatjana Muravjova ja Anastasia Kender, Kristiines Rein Lang, Tiina Lokk ja Remo Holsmer, Lasnamäel Keit Pentus, Jaanus Rahumägi ja Aleksandr Makarov, Mustamäel Maret Maripuu, Jürgen Ligi ja Mati Lukas, Nõmmel Urmas Paet, Hanno Pevkur ja Õnne Pillak, Pirital Ülle Rajasalu, Kristen Michal ja Kaupo Nõlvak ning Põhja-Tallinnas Laine Jänes, Mati Raidma ja Rain Rosimannus.

„Reformierakond on oma meeskonda kaasanud uusi tegusaid inimesi, kes armastavad Tallinna ja toovad Tallinna juhtimisse värsket mõtlemist, värsket energiat. Meil on uued inimesed ja uued ideed ning tõsine tahe muuta Tallinna paremaks,” rääkis Pentus.

„Koos oma meeskonnaga loome linna, mis hoolib nii suurtest kui väikestest,” lausus Pentus.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt