Pentus: sügis viib linnast rohelise

Uudis
|
06.09.2009

“Sügisega käib kaasas see, et rohelisus kaob tänavatelt. Sel aastal tähendab see, et nädala pärast kaovad roheliste mehikestega plakatid linnatänavatelt ja 18. oktoobrist alates ka linnavõimu juurest,” ütles Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Keit Pentus. Esimese asjana lubab Pentus põhjalikult muuta Tallinna juhtimise ja majandamise senist poliitikat.

“Sel ajal kui ülejäänud Andrus Ansipi toolijalgu saevad, toob Reformierakond tallinlastele häid uudiseid – mina tahan oma meeskonnaga Tallinnat paremaks muuta ja selleks oleme sadade inimeste töö tulemusel pannud kokku oma tegevusprogrammi “Armastusega juhitud Tallinn”. See programm tugineb viiele sambale – õnnelikud lapsed, rahuloevad koduomanikud, rõõmsad pensionärid, säästlikult juhitav ja oma linnakodanikest hooliv linn,” rääkis Pentus täna toimunud Reformierakonna Tallinna üldkoosolekul, kus kinnitati pealinna valitsemiskava aastateks 2009 – 2013 ja valimisnimekiri.

Reformierakonna tegevusprogramm “Armastusega juhitud Tallinn” näeb muuhulgas ette koormava maamaksu kaotamist, küttearvete vähendamist poole võrra, linna propagandaaparaadist loobumist ja igale lapsele nüüdisaegse lasteaiakoha. Samuti soovib Pentuse linnavalitsus tuua praeguse linnavõimu poolt eemale peletatud ja kõrvale tõrjutud linnakodanikud Tallinna tuleviku kavandamise ja kujundamise juurde tagasi.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt