Keskerakond alustas valedekampaaniat

Uudis
|
07.09.2009

Reformierakonna kinnitusel on Keskerakond valimistel eel asunud ühiskonna nõrgemaid gruppe hirmutama ja oma kampaania huvides ära kasutama, levitades Tallinna prügikastidel lausvalesid.

„Keskerakond valetab kõigile linnaelanikele otse näkku, süüdistades prügikastidel leiduvatel kampaanialoosungitel Reformierakonda muuhulgas pensionide vähendamises ja lasteaedadelt raha ära võtmises,” toonitas linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer. „Keskerakonna valed ja püüd inimesi hirmutada on äärmiselt vastutustundetu käitumine.”

„Kurb tõde on see, et just Keskerakond ise on vähendanud Tallinna lasteaedade rahastamist järgmisel aastal tervelt 25% võrra ja noortespordi rahastamist pea kaks korda. Samuti oli Keskerakond see, kes alles mõned nädalad tagasi tegi ettepaneku pensione viivitamatult vähendada. Reformierakonna juhitav valitsus seevastu on pensione tõstnud, viimati selle aasta kevadel ja kindlasti neid vähendama ei hakka. Samuti oleme tugevalt vastu lasteaedade rahastamise vähendamisele,” märkis Holsmer.

Tallinna lasteaedade ja spordiklubide rahastamise märkimisväärse vähendamise tõttu on Keskerakond muutnud pealinna lasteaedede ja laste olukorra märksa kehvemaks ning sundinud paljusid spordiklubisid üldse oma uksi sulgem.

„Et juhtida tähelepanu kõrvale pealinnas enese tekitatud probleemidekuhjalt, raiskab Keskerakond energiat ja raha liba-uudiste tekitamiseks ja valedekampaaniaks. Ehitades oma kampaania üles linnaelanikele valetamisele ja nende lollitamisele, näitab Keskerakond, et on alla andnud ja ei suuda enam Tallinnas jätkata,” nentis Holsmer. „Vähemasti on hea, et Keskerakond on taibanud enda levitatavad valed õigesse kohta panna, kuhu nad kuuluvadki – prügikasti.”

Holsmer avaldas veendumust, et Keskerakonnale on pinnuks silmas ka asjaolu, et valitsus on tõesti saavutamas Eestile euro, sealjuures pensione vähendamata ning vanemahüvitise süsteemi lõhkumata.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt