Rae vallas kandideerib rekordarv naisi

Uudis
|
04.09.2017

Reformierakonna Rae piirkondlik organisatsioon esitas täna registreerimiseks valimisnimekirja, milles 38 kandidaadist on naisi 13.

Reformierakonna nimekirja esinumber ja vallavanema kandidaat on vallavanem Mart Võrklaev, kes ütles, et selline tendents teeb ainult rõõmu. „Ja mis peamine – me ei pidanud neid naisi spetsiaalselt  mööda valda “taga ajama”, nad on kõik ise vabatahtlikult tulnud. Kõigi kandidaatide soov on kohaliku elu korraldamisel aktiivselt kaasa rääkida ja oma koduvallas veel parem elukeskkond kujundada,“ nentis Mart Võrklaev. „Loodetavasti innustab Reformierakonna hoiak veelgi enam naisi poliitikasse tulema. Siinkohal teen üleskutse – valigem otsustustasandile rohkem naisi!“

„Reformierakonna nimekirjas kandideerivad käesoleva aasta kohalikel valimistel naised, kes kõik on oma ala asjatundjaid,“ ütles samas nimekirjas kandideeriv Riigikogu kultuurikomisjoni aseesimees Laine Randjärv. „Ma isiklikult ei ole kunagi võidelnud kvoodisüsteemi eest, ega pidanud „triibulisi“ valimisnimekirju ainuvõimalikuks, kuid olen väga rahul olukorraga, et Reformierakonna Rae piirkonna juhatus on valimisnimekirja järjestamisel juba eos pidanud vajalikuks tehagi meestest ja naistest vahelduv nimekiri. Järelikult oleme Rae vallas rahulikult liikumas Põhjamaade ühiskonnamudeli suunas, kus naised ja mehed on ühiskonnas võrdsed.“

Reformierakond lubab Rae vallas järgneva nelja aastaga luua uusi kooli- ja lasteaiakohti, perearstikeskuseid, esinduslikke keskväljakuid, paremat ühistranspordi- ja kergliiklusteede võrgustikku ja palju muud, mida inimestel paremaks eluks vaja.

Reformierakonna Rae piirkonnaorganisatsiooni uudised, inimesed ja valimislubadused on leitavad siin: www.reform.ee/rae, Peetri Pargi kohta loe lähemalt: www.peetripark.ee.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt