Reformierakond esitas Põlva linnavolikogu kandidaatide nimekirja

Uudis
|
05.09.2009

Reedel, 4.septembril andis Reformierakonna Põlva linnapeakandidaat Meelis Mälberg Põlva linna valimisjaoskonnale üle Reformierakonna kandidaatide nimekirja.

“Reformierakonnal on parim meeskond ja parim programm,” ütles linnapeakandidaat Meelis Mälberg. Tema sõnul on Reformierakonna meeskonnas oma ala parimad asjatundjad, samuti palju uusi ja noori tulevikutegijaid, kes loovad värsket energiat nii mõtteviisis kui ka tegudes.

“Meie soov on see, et linnavõim töötaks näoga rahva poole ja linnarahva heaks,” lausus Mälberg. Peamiste eesmärkidena järgmise nelja aasta linnajuhtimises nimetas Mälberg taskukohast toasooja, Põlva linna ja valla ühinemist, samuti kodude aluse maa vabastamist maamaksust.

Reformierakonna nimekirja veavad Põlva linnas Meelis Mälberg, Urmas Klaas, Külli Lokko, Andre Laine, Kuldar Leis ja Kadri Luik.

Samuti esitas Reformierakond oma kandidaatide nimekirja ka Põlva valla valimisjaoskonnale. Vallavanema kandidaadi Ülo Plakso sõnul tegutsevad Reformierakonna Põlva valla ja linna kanidaadid juba täna ühtse meeskonnana, mis loob head eeldused kahe omavalitsuse tihedaks koostööks ka pärast valimisi.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt