Pentus: linnakodanike võit Tallinnas on vaid kolme sammu kaugusel

Uudis
|
04.09.2009

Reformierakonna linnapeakandidaat Keit Pentus saatis Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) tänasele Tallinna piirkonna üldkoosolekule tervituse, milles rõhutas, et linnakodanike võit Tallinnas on vaid kolme sammu kaugusel ning et ta on veendunud, et Reformierakond, IRL ja sotsiaaldemokraadid võtavad eelseisvatel valimistel Tallinnas üle poole kohtadest.

Pentus tervitas IRLi lülitumist valimiskampaaniasse ja rõhutas, et paremast Tallinnast lahutab linnakodanikke üksnes kolm takistust: “ei julge”, “ei viitsi, sest niikuinii midagi ei muutu” ja “ei usu”.

Pentuse sõnul meenutab praegune õhustik Tallinnas olukorda enne viimatisi presidendivalimisi, kus ka paljud kartsid ja paljud ei uskunud, et midagi muud kui senise jätkumine on üldse võimalik.

“See kipub kiiresti meelest minema, aga paljud olid ka tollal kampaania algul väga pessimistlikud ja kartsid hilisemate repressioonide hirmus oma tegelikku arvamust avaldada. Oli vaja julgustust ja usku sellesse, et kui kodanikud oma seljad ja positiivse energia kokku panevad, siis tuleb võit surmkindlalt,” ütles Pentus.

Keit Pentus kutsus üles ka nüüd linnakodanikke Tallinnas mitte niisama pealinna saatusele käega lööma, vaid andma praegusele linnavõimule valimistel selgelt tunda muutuste soovist.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt