Reformierakonnaga liitus tippvehkleja Kaido Kaaberma

Uudis
|
06.09.2009

Reformierakonnaga otsustas liituda endine tippvehkleja ja praegune Eesti vehklemiskoondise peatreener Kaido Kaaberma. Kaaberma kandideerib Reformierakonna nimekirjas sel sügisel toimuvatel kohalike volikogude valimistel Mustamäel.

Kaaberma põhjendas Reformierakonnaga liitumist selgete maailmavaateliste eelistustega, mis sobivad kõige paremini kokku Reformierakonna tõekspidamistega. „Reformierakond on kahtlemata kõige noorte ja spordisõbralikum erakond Eestis,” märkis Kaaberma.

Kaaberma sõnul vajab Tallinn rohkem neid inimesi, kes seisaksid noorte ja spordi eest. „Praegune olukord on ikka kohutav. Ühe lühinägeliku otsusega vähendas Keskerakond Tallinna spordiklubide toetust kaks korda. Seepärast peavad spordiklubid tõstma vanemate poolt makstavaid osalustasusid ja vähendama treenerite palkasid. Keskerakonna tegevus sunnib paljusid Tallinna spordiklubisid üldse oma uksi sulgema. Säärane noorte- ja spordivaenulik poliitika tuleb lõpetada,” selgitas Kaaberma oma kandideerimise tagamaid.

„Et asjad õnnestuksid, tuleb neid ikka südamega teha. Mulle tundub, et südame puudumine on praeguse linnavalitsuse suurim probleem,” lisas Kaaberma.

Reformierakonnaga on viimasel ajal liitunud veel mitmed lugupeetud inimesed nagu Mainori Kõrgkooli rektor Mati Lukas, ettevõtja Valdo Randpere, Õismäe lastevanemate seltsi eestvedaja Anastasia Kender ja tantsutäht Aleksandr Makarov.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt