Reformierakond alustab konsultatsioone

Uudis
|
08.03.2011

Reformierakond alustab konsultatsioone, et otsustada, kellega alustada valitsuse moodustamise läbirääkimisi.

Reformierakonna täna kogunenud juhatus otsustas enne koalitsiooniläbirääkimiste alustamist pidada konsultatsioone nii Isamaa ja Res Publica Liidu kui Sotsiaaldemokraatliku erakonnaga. Mõlema erakonna esindajatega plaanitakse esimene konsultatsioon pidada juba täna.

Reformierakonna konsultatsioonide delegatsiooni kuuluvad erakonna esimees Andrus Ansip, peasekretär Kristen Michal, volikogu esimees Rain Rosimannus ja erakonna aseesimees Keit Pentus. Asendusliikmetena kuuluvad delegatsiooni erakonna aseesimehed Jürgen Ligi ja Urmas Paet, juhatuse liikmed Rein Lang, Valdo Randpere ja Taavi Rõivas ning Kaja Kallas.

„Konsultatsioonide osas kavatseme olla põhjalikud ja võtta aluseks meie valimisprogrammi ning lähtuda põhimõttest: enne sisulised arutelud ja alles seejärel on võimalik või mõtet arutada positsioonide küsimusi,” kommenteeris Kristen Michal.

„Uue valitsuse tegevuskava peab toetama Reformierakonna pikaajalist visiooni, et Eestist saaks vaba ja jõukas Põhjala riik. Kindlasti ei ole me nõus maksutõusu, automaksu ja astmelise tulumaksuga,” lausus Michal.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt