Randpere: Tallinn Aitab! on sundmaks igale tallinlasele

Uudis
|
|
05.10.2013

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere jagas laupäeval Kristiine Keskuse juures inimestele Tallinn Aitab! plakatitest valmistatud taaskasutuskotte.

“Jätkuna eelmisel nädal toimunud Siisikese lasteaia koristustalgutele ja eilsele Russalka ummikukohvikule, kus kasutasime Tallinn Aitab! plakateid prügikastidena, oleme sel korral neist valmistanud taaskasutuskotid,” selgitas Randpere.

“Sel viisil on linnaelanikel mingigi praktiline kasu linnavalitsuse poolt näilise heaolu reklaamimiseks kulutatud miljonitest eurodest maksumaksja rahast. See on nagu sundmaks või kümnis, mida linnavalitsus aastaid on tallinlaste taskust võtnud,” ütles Randpere.

“Nagu olen ka varem öelnud, saadan linnapeaks saades linnavalitsuse enesereklaamile kulutatud üüratu summa eest keskerakonnale arve,” kinnitas Randpere.

Välistamaks tulevikus maksumaksja raha väärkasutuse, on linnapeakandidaat Randpere esitanud Riigikogule eelnõu, millega soovib keelustada kohalikel omavalitsustel kolm kuud enne valimisi poliitreklaami ja mainekampaaniate tegemise.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt