Randpere: sel nädalal panime aluse valimisvõidule

Uudis
|
|
06.10.2013

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Valdo Randpere sõnul on Tallinnas koalitsiooni moodustamises kokku leppimine sotsiaaldemokraatide ja IRLiga üks olulisi eeldusi valimiste võitmiseks.

“Mul on väga hea meel, et koalitsiooni moodustamises Tallinnas on lõpuks üksmeelele jõutud. IRLiga on meil alati olnud üksmeelne koostöö ja ühine arusaam Tallinna tulevikust. Olen üllatunud, et sotside veenmiseks oli vaja telesaadet ja Mihkel Rauda, aga parem hilja, kui mitte kunagi,” ütles linnapeakandidaat Randpere.

“Kui kõik kolm erakonda ühendavad jõud ja suunavad kogu energia sellele, et Eesti kodanikud valima tuleksid, on Keskerakond Tallinnas võidetav. Sel nädalal kolme erakonna vahel saavutatud üksmeel välistab selle, et sotsiaaldemokraadid peale valimisi hoopis Keskerakonnaga koalitsiooni lähevad. Meenutan, et just see juhtus eelmiste valimiste järel,” lausus Randpere.

“Meie jaoks on olulisim, et Reformierakonna toetajad valima tuleksid, sest nüüd on võimalus võimuvahetuseks Tallinnas suurem kui kunagi varem,” sõnas Randpere.

Randpere märkis, et koalitsiooni moodustamises kokkuleppe saavutamine IRLi ja sotsiaaldemokraatidega Tallinnas on Reformierakonna viimase kahe aasta pideva töö vili, mis sai alguse kolme Tallinna linnavolikogu opositsioonierakonna kohtumisesest 4. novembril 2011.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt