Pentus: teeme Tallinnast tõeliselt euroopaliku pealinna

Uudis
|
08.03.2009

Pühapäeval sügiseste kohalike valimiste Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadiks kinnitatud Keit Pentus soovib tulevase Tallinna linnapeana anda endast parima, et Tallinnast saaks kaasaegne, turvaline ja igas mõttes euroopalik pealinn. Pentus on seadnud eesmärgiks viia Refomierakond sügisestel kohalikel valimistel Tallinnas läbi aegade parima valimistulemuseni ja moodustada linnavalitsus.

„Ma kandideerin Tallinna linnapeaks, sest tunnen vastutust Tallinna tuleviku ees. Olen tõsiselt mures selle pärast, mis suunas asjad pealinnas arenemas on. Ma ei ole siin linnas ajutiselt peatumas või läbisõidul. Ma olen neljandat põlve tallinlane. Ma armastan Tallinna nii, nagu armastatakse oma kodu. Ja kui ma näen, et minu koduga käiakse ümber hoolimatult, siis on see minu jaoks midagi väga isiklikku. See, mis sellest linnast tulevikus saab, ei ole minu jaoks ükskõik,” ütles Pentus.

„Ma soovin, et meie linna juhiksid inimesed, kes armastavad iga väiksemat nurka Tallinnast ja pingutavad oma võimete piiril selle nimel, et igas linnaosas oleks mugav ja hea elada. Ma tean, et meie suudame selleni jõuda. Ja meie teame, kuidas selleni jõuda,” lausus Pentus.

Oma kandidatuuri Pentuse kasuks taandanud Riigikogu liikme Jaanus Rahumägi sõnul vajab Tallinn värskelt mõtlevaid juhte, kellel oleks uusi ideid ja jõudu neid teoks teha. „Praegusel kursil edasi tüürides hakkame me iga päevaga üha rohkem muutuma paigal tammuvaks igavaks Ida-Euroopa riigiks. Keit on uue põlvkonna väga võimekas juht, kellel on põhjalik nägemus sellest, kuidas Tallinnast saaks värske, kaasaegne ja väärikas euroopalik pealinn,” sõnas Rahumägi.

Pühapäeval Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatuse poolt 18. oktoobril toimuvate kohalike omavalitsuste valimiste Tallinna linnapeakandidaadiks kinnitatud Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Keit Pentuse kandidatuuri esitasid Reformierakonna Noortekogu, Seenioridekogu ja Reformierakonna Naisteühendus NaiRe.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt